ulubaysigorta
KÖRFEZ TV

GTÜ’de İnsan Kaynakları Zirvesi düzenlendi

GTÜ’de İnsan Kaynakları Zirvesi düzenlendi

İnsan Kaynakları Zirvesi 20 etkinliği ile alanında uzman isimler Gebze Teknik Üniversitesi öğrencilerine günümüzün iş dünyasını anlattı.

Konukların; iş hayatı, kariyer basamakları ve geleceğin iş tanımları konularında yaptıkları sunumlar öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü.

Gebze Teknik Üniversitesi Öğrenci Topluluğu bünyesindeki İnsan Kaynakları Komitesi tarafından gerçekleştirilen “İnsan Kaynakları Zirvesi 20” etkinliği İşletme Fakültesi Amfi Salonu’nda düzenlendi.

Etkinliğin ilk oturumu, uluslararası mağaza zinciri Decathlon’un İnsan Kaynakları Direktörü Berfu Gülerman’ın “Geleceğin İş Tanımları” ve “Zig Zag Kariyer” başlıklı konuşmaları ile başladı.  

Ardından Türkiye’den dünyaya uzanan İstanbul merkezli teknoloji şirketi Peak’in İK Direktörü Eda Azaroğlu’nun “Mobil Teknoloji Dünyasında Kariyer” sunumu ile ilk oturum tamamlandı.

Verilen arada fuaye alanında öğrenciler, konuklarla bire bir sohbet etme fırsatı elde etti.

Öğleden sonraki oturum, giyim sektörünün önde gelen firmalarından LC Waikiki’nin işe alım uzmanı Yeliz Sekizkardeş’in “Mülakat Teknikleri” konuşması ile başladı.

Ardından Talentra Danışmanlık Şirketi’nin İşe Alım Müdürü Günnur Aktoros, Kariyer Danışmanı Girişimci ve Nişantaşı Üniversitesi Simo Müdürü Semih Gümüş ve son olarak Logo Siber Güvenlik Teknoloji’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Hakan Hintoğlu’nun konuşmalarıyla sunum oturumları tamamlandı.

Düzenlenen çekilişin ardından öğrencilere katılımcı ve sponsor firmalar tarafından çeşitli ürünlerin hediye edilmesiyle etkinlik sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Güncel Haber, Gazeteler, Son Dakika, Manşet, Siyaset, Sağlık, Ekonomi, Türkiye, Dünya, Moda, Magazin, Kültür Sanat, Ulusal Haberler, Yerel Haberler, Bölgesel Haberler, Köşe Yazıları...