ulubaysigorta
ulubaysigorta
renanseckin
KÖRFEZ TV

KARAMOLLAOĞLU’NDAN AK PARTİ ÇIKIŞI: BİZ PARTİLERİ DEĞİL POLİTİKALARI ELEŞTİRİRİZ.

KARAMOLLAOĞLU’NDAN AK PARTİ ÇIKIŞI: BİZ PARTİLERİ DEĞİL POLİTİKALARI ELEŞTİRİRİZ.
renanseckin


“BİZ KİŞİLERİ DEĞİL, ZİHNİYETLERİ ELEŞTİRİRİZ”


Karamollaoğlu, partisinin 7. Olağan Kongresi’nde yaptığı konuşmada AK Parti’yi eleştirdi. AK Parti’yi değil, yanlış politikalarını eleştirdiklerini belirten Karamollaoğlu, “AK Parti’nin ne yazık ki Türkiye’ye verebileceği hiçbir şey kalmamıştır. Yorgundur, Türkiye’yi de yormaktadır, bitkindir.” dedi.


Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, partisinin 7. Olağan Kongresi’nde AK Parti hükümetini eleştirdi.


AK Parti’nin Türkiye’yi yorduğunu söyleyen Karamollaoğlu, AK Parti’nin ne yazık ki Türkiye’ye verebileceği hiçbir şey kalmamıştır. Herkes bilmeli ki biz AK Parti’yi değil, yanlış politikalarını eleştiriyoruz. Saadet Partisi hiçbir kimsenin, hiçbir partinin hasmı veya düşmanı değildir.” ifadelerini kullandı…

KONGREYE YOĞUN İLGİ

Kongrede Kurucu Genel Başkan Recai Kutan, eski Genel Başkan Mustafa Kamalak, Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, SP İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Konya Milletvekili Abdulkadir Karaduman, SP Genel Başkan Yardımcıları ve delegeler hazır bulundu. Kongreye, AK Parti Grup Başkanvekili Emin Akbaşoğlu ve AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Salim Ensarioğlu, BBP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Eren, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Muhammet Kelleci ve Rıfat Melih Aktaş, DSP Genel Başkan Yardımcısı Uğur Gürel, Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Kars, HÜDA-PAR Genel Başkan Yardımcıları Mahmut Şahin ve Hüseyin Yılmaz ile sendika, oda ve STK temsilcileri de katıldı.

Facebook ile Yorumla
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Türkiye ve Dünya Haberleri, Köşe Yazıları, Magazinden Siyasete, Spordan Seyahate Birçok Haber... Körfez TV'de Bulunan İçerikler Kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz, Kanuna Aykırı ve İzinsiz Olarak Kopyalanamaz, Başka Yerde Yayınlanamaz.