Bizimle İletişime Geç

Genel

Little Caesars’dan Sıfır Temas Uygulaması

Sevilen pizza markası Little Caesars; dünyayı etkisi altına alan Yeni Koronavirüs (COVID-19) salgınına karşı tedbirlerini artırdı. Marka, başlattığı ‘Sıfır Temas Uygulaması’ ile ürünlerinin hazırlığından teslimatına kadarki tüm süreçlerde uluslararası hijyen standartları gözetiyor ve ürünlerini el değmeden pizza severlerle buluşturuyor.

23 Mart 2020, İstanbul;

Türkiye’de ilklerin mucidi Little Caesars Pizza, global bir salgın haline gelen Yeni Koronavirüs (COVID-19) için yeni bir uygulama başlattı. Duyarlılıkların en yüksek seviyede olduğu şu günlerde, müşterilerinin ve çalışanlarının gözettiği tüm hassasiyetlerini değerlendiren marka; Sıfır Temas Uygulamasına geçiş yaptı.

Uygulama kapsamında; Little Caesars severler tüm siparişleri için www.littlecaesars.com.tr sitesini ziyaret edip, seçimlerini “Sıfır Temas” teslimat seçeneği olarak yaptıktan sonra, ödemelerini online olarak yapıp, temassız bir şekilde kapıdan ya da gel-al sistemi ile ürünlerine ulaşabiliyor. Teslimatlarda tüm ürünler el değmeden kutulanarak, özenle etiketleniyor. Eve teslim siparişlerde teslimat poşet içinde gerçekleştiriliyor.

Sıfır Temas Uygulamasını değerlendiren Little Caesars Türkiye Pazarlama Direktörü Pelin Çiftçioğlu, “Little Caesars Türkiye ailesi olarak müşterilerimizin, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini önemsiyoruz. Yeni Koronavirüs (COVID-19) ile ilgili süreci yakından takip ediyor ve gerekli önemleri alıyoruz. Dünyayı etkisi altına alan bu salgın dâhilinde yaptığımız değerlendirmeler sonucunda ‘Sıfır Temas’ uygulamasına geçiş yaptık. Artık online siparişlerde ‘Sıfır Temas’ uyguluyoruz. Uygulama kapsamında müşterimiz ‘Sıfır Temas’ teslimat seçeneğini işaretliyor ve restoranlarımız bu notun takibini sıkı şekilde yapıyor. Siparişin ödemesinin online olarak yapılması gerekiyor. Teslimat sırasında müşteri başka bir şekilde tarif etmemişse zile basılıp, 1 metre mesafede beklenerek ürün poşetli olarak müşteriye teslim ediliyor. Şayet müşterinin farklı bir talebi olmuş ise örneğin siparişin kapıya bırakılmasını talep etmişse zile basılıp, tarife uygun noktaya bırakılıyor” dedi.

“Şubelerimiz için gerekli önlemleri aldık…”

Tüm şubelerinde sürece ilişkin önlemleri aldıklarına değinen Çiftçioğlu, “Çalışanlarımız her 15 dakikada bir ellerini yıkar ve dezenfekte ederler. Ön bankoda sipariş süreci boyunca tek kullanımlık eldiven kullanırlar. Banko üzerinde müşterinin de faydalanabileceği dezenfektan bulundurulur. Sipariş alımında ve ödeme sırasında müşterimizle aramızda minimum 1 metre güvenli mesafe bulundurmaya özen gösteririz. Her ödeme öncesi POS cihazlarının tuş bölümü dezenfekte edilir. Her iki saatte bir ön bankodaki ekipmanlarımız dezenfektan ile silinir. Kullandığımız tüm ekipmanları, gıdanın temas ettiği ve etmediği tüm alanları; zeminler, kapı kolları, masalar ve tüm yüzeyleri Dünya Sağlık Örgütü ölçütlerine uygun dezenfektanlarla temizliyoruz. Pizzalarımızı 245°C’lik fırınlarımızda pişirip, pizza fırından çıktıktan sonra kesinlikle temas etmeden, ürünleri tek kullanımlık eldiven, spatula ve maşa gibi yardımcılar vasıtasıyla kutusuna yerleştiriyoruz. Ambalajlanan ürünün kapağına ‘Sıfır Temas’ güvenlik etiketini yapıştırarak müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Genel4 ay önce

Ünlü Oyuncu Gizem Karaca Muğla’nın Yerel Tohumlarını Tercih Etti

KOCAELİ4 ay önce

Gölcük’te orta refüjler ve üçgen adalar yeşilleniyor

EKONOMİ4 ay önce

MAYIS AYINDA TOPLANAN VERGİ HASILATI YÜZDE 3,4 ARTTI

GÜNCEL4 ay önce

CAN DOSTLARIN BAKIMLARI BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN BARINAĞINDA YAPILDI

İSTANBUL4 ay önce

MOBİL ATIK ARACI KADIKÖY YOLLARINDA

GÜNDEM4 ay önce

İzmit Belediyesi yeni araç filosu henüz kente gelmeden ilgi odağı oldu

ANKARA4 ay önce

APARTMAN YÖNETİCİLERİ BAŞKENT MOBİL’DE

EĞİTİM4 ay önce

Muğla Büyükşehirden Online Sınav

ANKARA4 ay önce

ASBESTLİ BORULARIN DEĞİŞİMİ İÇİN İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

EĞİTİM4 ay önce

AYDIN BÜYÜKŞEHİR LGS SINAVINA GİREN ÖĞRENCİLERE MASKE DAĞITTI

GÜNCEL4 ay önce

Maltepe’nin hava kalitesi ölçülüyor

SİYASET4 ay önce

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI İLGEZDİ: “YENİ TÜRKİYE’NİN YENİ AKTÖRLERİ İHBARCILAR! SAATTE 20 YENİ İHBAR”

İSTANBUL4 ay önce

İMAMOĞLU’NUN ADALAR GEZİSİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SONA ERDİ

KOCAELİ4 ay önce

İzmit Belediyesi yağmur sonrası yolları temizliyor

GÜNCEL4 ay önce

AYDIN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ARITMA TESİSLERİNDE SUYA CAN VERİYOR

KOCAELİ4 ay önce

Başkan Büyükakın’dan öğrencilere müjde

GÜNCEL4 ay önce

Bakan Selçuk: 1 milyon 680 bin haneye yardım ulaştırdık

SİYASET4 ay önce

Erdoğan’ın katıldığı toplantıdaki öneri: Ayasofya’da ilk namaz 15 Temmuz’da kılınsın

SPOR4 ay önce

Nihat Özdemir, Fenerbahçe’den istifa etti!

SİYASET4 ay önce

Bakan Soylu: Musibetleri kaynağında yok etmeye çalışıyoruz!

SİYASET4 ay önce

“Davet etmiyoruz, etmeyeceğiz de”